Ogłoszenie

Poszukujemy Edeńskich znajomych...prawdziwych, uczciwych, po sercu. Są dwa warunki do spełnienia: ciągła praca nad swoim człowieczeństwem oraz duże powinowactwo energetyczne...

Marzy nam się zacieśnienie takich rodzinnych więzów, obojętnie w jakiej formie. Nie ma to nic wspólnego z podejściem hipisowskim czy new age, czy w ogóle z ezoterycznym podejściem do życia – medytacją, kochaniem roślinek i nie jedzeniem zwierzątek itd. Szukamy ludzi co budzą się w swojej normalności.. pragniemy dzielić się pasjami, w tym wspólnie sobie pomagać w pracy nad sobą, pragniemy nawiązywać współpracę, pragniemy żyć wśród swoich.

Mamy trójkę dzieci, więc też trzeba brać to pod uwagę, jednak to jakieś ograniczenie w związku z pewnymi projektami. Jednakże na tą chwilę już wiemy, że miejsce, w którym obecnie mieszkamy, nie jest dla nas na stałe i będziemy musieli się przenieść.

Marzą nam się takie znajomości, które będą łączyły wszystko i cudowne przyjaźnie i pracę zarobkową i miejsce zamieszkania.

Jesteśmy tymi typami co to Zbysiu (Jan Zbigniew Popko) nazywa łajzami duchowymi. Znaczy, do tej pory nie znaliśmy swoich możliwości, potencjału i nie wierzylismy we własną moc.

Z dnia na dzień nasze poczucie siebie nam się zmienia.. czego się nie dotkniemy, wychodzi. Potrafimy wiele i mamy chęci. Nie boimy się przyznawać do naszych słabości. Ale też potrzebujemy pokierowania w pewnych kwestiach, jednakże bez wymuszania. Mamy dość realizowania cudzych pomysłów na nasze życie. Szukamy znajomych, którzy szanują wolność innych a ich rady to tylko propozycje i nie nastąpi obraza majestatu, jeśli spotka się z odmową.

Pragniemy świata, w którym jest nam dobrze i w którym innym jest dobrze.

Dlatego aby to wyszło, ludzie, którzy chcą mieć z nami dłuższy kontakt muszą być z nami powinowaci, o czym już pisałam. Nasza zgodność musi być duża. Ma to być bliska więź po przyjaźni, braterstwie, namiętności i tak dalej. Taka, co to się o niej mówi, że można razem konie kraść... jenakże szacunek dla wolności drugiej osoby musi być ponad wszystko.

Jak już dotarłeś do tego wpisu, to znaczy, że pewno nas polubiłeś. Jeśli pretendujesz na miano Edeńczyka, to już nieźle... może jesteś odważny na znajomość z nami... kontakt telefoniczny na stronie w zakładce kontak lub przez maila.