Get Adobe Flash player

Cennik

Nasze wspólne działania opierają się na czyszczeniu i uzdrawianiu zarówno ludzi jak i istot żywych. W jedym działaniu wprowadzamy również Jasną Płaszczyznę w przestrzenie likwidując nawiedzenia i harmonizując jednocześnie tą przestrzeń. Wprowadzamy harmonię w ludzką psychikę usuwając opętania. Nasze działania ogólnie rzecz ujmując polegają na stworzeniu czystej karty i nowego początku dla każdego kto tego poszukuje. Otwieramy możliwość życia bez wpływu manipulacji osób trzecich w naszym życiu. Usuwamy więc szkodliwe wibracje wpływające na ludzkie i zwierzęce organizmy, otwierając drzwi do lepszego życia. Osoba po naszym działaniu przejmuje całkowitą kontrolę nad swoim życiem: nad myślami i emocjami oraz stwarza ścieżki losu, o ile stosuje się do zaleceń, zawartych w dziale: "dla osób po konsultacjach".

Koszt konsultacji trwającej mniej więcej 30 min. wynosi 60-120 zł.

Wpłata 60 zł oznacza przeprowadzenie samej konsultacji, udzielenie podpowiedzi co do funkcjonowania w obecnej rzeczywistości jak i kształtującej się przyszłości w różnych obszarach życia, ale nie obejmuje działań energetyczno-duchowych oraz uzdrawiania ciała fizycznego.

Wpłata 80 zł obejmuje już wszelkie możliwe działania dotyczące jednej osoby -wprowadzanie Jasnej Płaszczyzny, która eliminuje negatywne wibracje i przy okazji całkowicie usuwa negatywne wibracje geopatyczne, czyszczenie i ustawianie wszystkich ciał, uzdrawianie ciała fizycznego i energetycznego (kasowanie wszelkich kodów i programów, w tym węzłów karmicznych).

W przypadku wpłaty 120 zł nasze działania obejmują całą rodzinę, a więc troje ludzi wspólnie mieszkających. Pełny zakres działania obejmuje najczęściej do 2-3 osób, również gdy w grę wchodzą cięższe choroby.

Osoby wcześniej korzystające z konsultacji płacą standardowo 60 zł, o ile owa konsultacja dotyczy wcześniej czyszczonych i uzdrawianych osób. Takie konsultacje nazywamy roboczo "ustawieniami", a ponieważ wymagają one znacznie mniej wysiłku, niż za pierwszym razem, dlatego i opłata jest mniejsza, choć obejmuje pełny zakres usług, plus i te działania, które wcześniej nie były potrzebne, bo i niekorzystne zmiany w ciele fizycznym i energetycznym jeszcze nie wystąpiły.

Doładowania energetyczne, stosowane w przypadku kontynuacji leczenia cięższych przypadków chorobowych, to koszt 30 zł od osoby (choć może się ta stawka zmienić, gdyż stawkę ustala Góra).

Kiedy przelew dotrze na nasze konto, można już śmiało dzwonić na numer: 514-775-076

Tytułem przelewu należy wpisać: imię i nazwisko osoby dzwoniącej na konsultację

mBank eKonto - 06 1140 2004 0000 3902 7031 1460