Get Adobe Flash player

Dla osób po Konsultacjach

Po naszych działaniach ciała egzystencjalne, energetyczne są wyczyszczone i ustawione a ciało fizyczne ma uruchamiane uzdrawianie.

Najprościej mówiąc sprawa wygląda następująco: przychodzi do nas osoba opętana natłokiem myśli i pokaleczona energetycznie, bez mocy sprawczej i bez możliwości realizacji marzeń. Następnie wykonujemy działanie. Po działaniu wszystko jest wyczyszczone i dana osoba ma siłę do budowania swojego życia na nowo! I tu bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do swojego życia: ostrożnie dobierać myśli i słowa. 

Skupiać się na przyszłości i marzyć jak najwięcej o swoich życiowych celach, natomiast raz na zawsze zapomnieć o przeszłości!

Tylko ten sposób da gwarancję na utrzymanie działania i na realną zmianę życia.

Bo nie zależy nam na tym, abyście Wy przychodzili do nas, abyśmy My Was czyścili... a Wy zowu w błoto się pakowali i wymagali ponownego czyszczenia..!

Nie taki jest nasz cel!

Naszym celem jest ustawić i uświadomić Was na tyle, abyście nasze działania utrzymywali i swoje życie zmieniali na swoją modłę. Aby Wasze życie było po Waszemu przeżyte!

Gdy po działaniu i po ustawieniach, wpadacie w takie samo nastawienie jak i przed działaniami (wraca narzekanie, jak to ciężko, jak to się nic nie udaje, jaka to bieda naookoło, ile chorób i jakie zagrożenia, rozmyślania o tym co wydarzyło się wczoraj czy kilka lat wcześniej) i gdy wchodzicie poprzez takie dawne podejście do życia w poprzedni system funkcjonowania.. Nasze działania na niewiele się zdadzą.. owszem poprawi się zdrowie, ogólnie poprawi się życie, ale na powrót będziecie je sami znowu psuć...

Dlatego przestrzegamy i namawiamy do pracy nad sobą, o zmianie myślenia, zmianie postawy.

Jeżeli przyjdą trudniejsze chwile, nie martwić się, nie załamywać a robić wszystko by utrzymać się w radości. Początki takiej zmiany są trudne, wiemy o tym, można się ratować początkowo wracajac do przeszłości, ale tylko w zdarzenia, które były dla nas wyjątkowo piękne, szczęśliwe i radosne. Gdzie czuliśmy się bezpiecznie i spokojnie.

Wiemy też, że ludzie nie potrafią marzyć. Gdy jest trudny czas skupiają się na negatywach i zamartwianiu. Marzenia nie muszą dotyczyć konkretnych rzeczy. Wystarczy, że wyobrażacie sobie siebie szczęśliwych, jednak trzeba tę szczęśliwość w sobie odczuć najmocniej jak się da i najczęściej jak się da. A wtedy ustawione ciało egzystencjalne stworzy takie warunki, gdzie rzeczywiście doświadczycie prawdziwego szczęścia.

Życzymy Wam wytrwałości, wzmacniania swojej nowej postawy i nieustannego świadomego podsycania ognia miłości w Waszych sercach!


Dla osób, którym powyższy tekst nie wystarczająco objaśnia zagadnienie polecamy videoblogi Zbyszka Popko któtre szerzej tłumaczą temat:


Dla osób po konsultacjach,youtube Zbyszka Jana Popko


Roświetlanie komórek,youtube Zbyszka Jana Popko


Roświetlanie komórek ćwiczenia,youtube Zbyszka Jana Popko


Kilka słów o Depresji,youtube Zbyszka Jana Popko


Żywa woda wprowadzenie instrukcja obsługi


Żywa woda(działanie)-przydatne po działanich instrukcja,youtube Zbyszka Jana Popko