Get Adobe Flash player

O nas

Nasze poczynania w temacie rozwoju często były obarczone wieloma błędami, wzloty nader często towarzyszyły upadkom. Gdy znaleźliśmy siebie nawzajem zjednoczyliśmy nasze serca, dążenia i cele. Oboje zmierzamy do tego, aby być lepszymi ludźmi niż do tej pory byliśmy. Każdego dnia obserwujemy postępy w tej materii.

Każdy z nas jest panem swojego losu. Czasem jednak potrzeba kogoś, by kierowanie własnym życiem po swojemu stało się realne. W naszym przypadku tą osobą okazał się Zbyszek (http://www.popko.pl/). Dzięki Niemu nasze życie rozświetliło się i przestaliśmy błądzić po omacku. Teraz wkroczyliśmy na drogę Światła, a nauki z Miasta Oriin  dają nam wiedzę i możliwości do zmiany zwichrowanej dotąd postawy. Z każdym krokiem naprzód odkrywa się nowa przygoda – jako  coraz bardziej poprawni ludzie idziemy drogą Światła i chcemy dać te możliwości innym. Jesteśmy głęboko wdzięczni za tę szansę, i tak jak Ktoś kiedyś pomógł nam, my chętnie wyciągamy ręce do pomocy dla innych.

Ciągle uczymy się jak to robić, doskonalimy się i wspieramy. Posiadamy teraz możliwości, którymi możemy się podzielić z innymi, aby mogli zmienić swoje życie. Wybraliśmy wspólne działanie aby zwiększyć efektywność w uzdrawianiu, nasza wspólna praca daje lepsze efekty niż gdyby każde z nas pracowało osobno. Pomagamy odzyskać nadszarpnięte zdrowie fizyczne, jak i odzyskać panowanie nad własnym życiem. Innymi słowy – działamy w taki sposób, byś mógł żyć pełną życia, aby Twoje cele się realizowały a marzenia spełniały.

 

Wspieramy innych w utrzymaniu stanu radości, poczucia spokoju i spełnienia.